...

O nas

Działamy od 1981 Dewizą naszej rodzinnej firmy jest oferowanie klientom wyborów w najlepszej relacji wartości do ceny. Dokonujemy tego skutecznie gdyż jako jedyni w branży w Polsce z powiązaniem łącznie produkcję z importem. Dzięki temu po przeprowadzeniu analizy kosztów oferujemy naszym klientom produkty wytwarzane u nas, importowane od różnych dostawców, a nawet składające się z części od kilku producentów – wszystko po to aby produkt finalny był dobry jakościowo, w dobrej cenie a poza tym dostosowany indywidualnych oczekiwań odbiorcy. Towary importowane w Soryksie są (w przeciwieństwie do firm handlowych) dokładnie sprawdzane, a w razie potrzeby poprawiane lub przerabiane w celu dostosowania do wymagań klientów.

Oferujemy 4 grupy towarów

W każdej z tych grup produktów sukces Soryksu jest możliwy dzięki fachowości załogi i jej wieloletniemu doświadczeniu.

Doświadczenie to procentuje również wtedy gdy klient potrzebuje fachowej pomocy w rozwiązaniu problemów – w naszym dziale sprzedaży zawsze można liczyć na pomoc.

W ofercie Soryksu szczególną pozycję zajmują słupki odgradzające z taśmą lub sznurem ozdobnym .Podczas ponad 20 lat ich produkcji i dystrybucji zdobyliśmy doświadczenia , które powodują iż jesteśmy największym krajowym dostawcą tych wyrobów sprzedając co roku kilka tysięcy słupków w Polsce i wielu innych krajach europejskich.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.